Zabiegi

Laserowe usuwanie owłosienia

Palomar VECTUS™ jest najnowocześniejszym i najskuteczniejszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie.

Modelowanie ust

Przy pomocy preparatu kwasu można powiększyć lub nieznacznie uwydatnić usta, poprawić ich kontur, usunąć zmarszczki wokół ust i w rezultacie odmłodzić ich wygląd.

Korekcja zmarszczek

Zabieg jest krótki, a rezultat można zobaczyć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Osocze bogatopłytkowe

Zastosowanie osocza pozwala uzyskać naturalną rewitalizację i regenerację skóry oraz włosów przy wykorzystaniu elementów uzyskanych z własnej krwi.

Leczenie wypadania włosów

W Naszym gabinecie wykonywane są zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem gotowych preparatów do mezoterapii, osocza bogatopłytkowego lub fibryny bogatopłytkowej.

Usuwanie tkanki tłuszczowej

Lipoliza - pozwala na eliminację miejscowych nagromadzeń tłuszczu na twarzy (lifting podbródka) i w innych rejonach ciała (brzuch, pośladki, uda, ginekomastia).

Redukcja zmarszczek

Zabieg prowadzony jest naturalnym, oczyszczonym białkiem, które powoduje relaksację mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek.

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Zabieg wykonywany w okolicy pach i dłoni w znieczuleniu miejscowym.

Nici liftingujące - PDO

Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici.

Endermologia LPG

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało – wyszczuplająca, modelująca, pomagająca pozbyć się cellulitu endermologia LPG.

Lenisna i juvelook

NOWOŚĆ !!! Terapia unikalnej hybrydy Kwasu polimlekowego (PDLLA) i kwasu hialuronowego (HA)