Dermapen 4.0

Dermapen 4.0 to jedyne oryginalne w pełni cyfrowe urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóry.

Jego najnowsza wersja, dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł AOVN czwartej generacji jest jeszcze bardziej efektywna i bezpieczna niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEM 4.0 znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Jako jedyne urządzenie na rynku posiada specjalny program do leczenia blizn.

Zabieg DERMAPEN krok po kroku:

  1. Zabieg rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia skóry. 
  2. Dermapen 4.0 to urządzenie nowej generacji, dzięki któremu możemy opracować obszar zabiegowy w 10-15 minut. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego, co wpływa na lepszy efekt zabiegowy. Krem znieczulający poprawia komfort, jednak przyczynia się do obkurczenia naczyń krwionośnych. Powoduje to zmniejszenie pożądanego kontrolowanego stanu zapalnego i skóra wolniej się regeneruje.
  3. W zależności od wskazań dopasowujemy ampułkę dedykowaną do danego problemu skóry. Ampułki zawierają szereg składników aktywnych, takich jak np. kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, peptydy, ekstrakty roślinne. Pracujemy na certyfikowanych preparatach, które są przeznaczone do podawania w głębsze warstwy skóry. 
  4. Wykonujemy mikronakłucia miejsce przy miejscu poprzez przesuwanie urządzeniem po skórze. 
  5. Kolejno nakładana jest kojąca maska, dzięki której skóra się wycisza i odczuwa się przyjemne chłodzenie. 
  6. Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie kremu, który przyspiesza regenerację skóry. 

Cała procedura trwa od 30 do 60 minut w zależności od wielkości obszaru zabiegowego

W jakich odstępach stosować DERMAPEN?

Częstotliwość i ilość zabiegów zależy od wskazania. Oceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę takie czynniki jak stan skóry czy oczekiwany rezultat. Seria zabiegów obejmuje zazwyczaj od 3 do 6 razy w odstępach 3-6 tygodniowych


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPEN 4.0:

- twarz + oczy 550 zł

 - twarz + oczy + szyja 750 zł

- twarz + oczy + szyja  + dekolt 890 zł