Endermologia LPG służy pacjentom pomocą w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia i jędrności skóry ciała i twarzy, w niwelowaniu linii i zmarszczek, kłopotliwej opuchlizny i cieni wokół oczu, wyszczuplaniu podbródka i udoskonalaniu owalu twarzy.
Endermologia - działanie terapeutyczne
W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, tzw. hormony szczęścia, które koją ból i powodują uczucie odprężenia i zadowolenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celu:
Wskazania do zabiegu Endermolab LPG:
Jak wygląda zabieg?
Wstępem do każdego zabiegu jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki i rozmowa z pacjentem w celu ustalenia jakich efektów terapii oczekuje. Na tej podstawie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny. Sama endermologia nie wymaga od strony Pacjenta wcześniejszych przygotowań.
Pacjent w trakcie zabiegu ma na sobie swój osobisty strój LPG, która zapewnia komfort i prawidłowość wykonania masażu.
Zabieg endermologii jest kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.
Terapeuta prowadząc głowicę urządzenia powoduje powstanie fałdy skórnej pod wpływem podciśnienia. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.
W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych.
Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.
Dokładne ceny i promocje w cenniku »