Masaż Kobido – bezinwazyjny lifting twarzy dla kobiet i mężczyzn

Masaż Kobido Up to technika stymulowania poszczególnych warstw skóry, która wywodzi się z różnorodnej Azji. Ten japoński masaż twarzy to bardzo dobra alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej, a co najważniejsze jest on niezwykle przyjemny i sprawia, że poczujesz relaks i ukojenie. Twoja skóra nabierze blasku, stanie się bardziej elastyczna i jędrna. Naturalny efekt uzyskany poprzez rozluźnienie mięśni twarzy jest natychmiastowy.

Dla kogo jest japoński masaż twarzy?

Ta technika wywodząca się z najdalszych zakątków Azji polecana jest kobietom i mężczyznom, którzy szukają najlepszego sposobu na dogłębne zrelaksowanie i odprężenie. Masaż Kobido polecany jest wszystkim bez wyjątku, a szczególnie osobom chcącym zachować młody wygląd twarzy na dłużej i zrezygnować ze stosowania inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.

Rytuał Kobido jest czymś magicznym dla ciała, skóry i duszy. Nie bez powodu jest nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Kobido Up idealnie sprawdza się jako naturalna metoda usuwania nadmiaru obwisłych tkanek, nadaje się dla osób ze skórą naczynkową, jest bezinwazyjny i komfortowy. Drenaż limfatyczny jest największym wrogiem toksyn i zmarszczek. Zobacz, jak Twoja skóra promienieje już po pierwszym zabiegu.

Masaż twarzy Kobido i jego efekty

Japoński lifting twarzy poprawia kondycję skóry, wpływa na jej dotlenienie i sprawia, że wygląda ona o wiele zdrowiej. Masaż Kobido Up to również zminimalizowanie widoczności zmarszczek, a przede wszystkim ujędrnienie struktury skóry. Nawet najlepszy krem nie poprawi skóry twarzy tak dobrze, jak japoński masaż Kobido. Jakie efekty widoczne są po tym nieinwazyjnym liftingu?

  • Skóra staje się ujędrniona, odżywiona i pełna blasku,
  • następuje spłycenie głębokich zmarszczek,
  • znikają opadające policzki,
  • zmienia się kształt twarzy, modeluje się owal,
  • zachodzi odbudowa kolagenu.

Etapy składające się na masaż Kobido

Masaż liftingujący Kobido stosowany jest w celu odmładzania twarzy, pobudzania mięśni twarzy i niwelowaniu wszelkich napięć; aby jednak skutki masażu japońskiego były widoczne należy wykonać kilka etapów. Pierwszy masaż Kobido może powodować uczucie dyskomfortu, ponieważ terapeuta przeprowadza go w bardzo intensywny sposób, by dotrzeć do głębszych warstw skóry i mięśni. Zaraz po intensywnym początku przychodzi moment na rozluźnienie mięśni i pozbycie się wszelkich negatywnych emocji – to również idealna chwila na całkowite odprężenie. Trzeci krok to drenaż limfatyczny, po którym pojawia się czas na lifting skóry dojrzałej. Na Twoje specjalne życzenie stosowane są taśmy kinezjologiczne, które mają za zadanie wydłużyć otrzymany efekt. Po tak przeprowadzonym masażu twarz staje się jędrna i elastyczna.

Lifting twarzy – jak często należy wykonywać zabieg Kobido Up?

Wiele kobiet i mężczyzn zastanawia się, kiedy skóra stanie się elastyczna, znikną obrzęki, a poziom kolagenu i elastyny widocznie się zwiększy. Jak już pewnie wiesz, zabieg Kobido to masaż, którego efekty widoczny są już po pierwszym zabiegu. Nie oznacza to jednak, aby zaprzestać wykonywania masażu, kiedy tylko zobaczysz widoczne zmiany na swojej twarzy. Praca na punktach akupresurowych powinna odbywać się regularnie, a najlepiej dwa razy w tygodniu.

Japoński lifting twarzy – przeciwwskazania

Masaż Kobido pobudza każdy mięsień Twojej twarzy, a ponadto jest całkowicie nieinwazyjny. Mimo to są pewne przeciwwskazania do skorzystania z masażu; są to m.in.: stany zapalne w jamie ustnej, ostre zapalenia organizmu, stan po przeprowadzonych zabiegach medycyny estetycznej, na przykład botoksie, mezoterapii lub po aplikacji nici PDO. Jeśli czujesz obawy, zadzwoń do kliniki i skonsultuj się ze specjalistą.

Terapia zapobiegająca starzeniu

Starzenie się skóry jest nieuniknione, ale można je zminimalizować – pomaga w tym japońska technika, czyli masaż Kobido, który poprzez swoją złożoność i intensywność technik rozluźnia mięśnie i przyczynia się do polepszenia stanu skóry. Ponadto terapia zapobiegająca starzeniu zapewnia efekt liftingu skóry dojrzałej oraz podnosi obwisłości na szyi i dekolcie


MASAŻ KOBIDO UP twarz, szyja, dekolt (120 minut) - 290 zł